фото: Одеська ОВА

Одеська обласна військова адміністрація нарахувала в Одеській області близько 500 проблемних бомбосховищ. Про це повідомив голова ОВА Олег КІПЕР.

Він зазначив, що окрім незадовільного стану укриттів, деякі з них залишаються зачиненими під час повітряних тривог. 

“Працюємо над встановленням власників, адже частина з них або не має юридичного власника, або фактично належить збанкрутілим підприємствам. Підтримую пропозицію Генпрокурора перевірити, куди пішли кошти держави, виділені на облаштування бомбосховищ у регіоні”, – зазначено у зверненні голови ОВА.

Нагадаємо, на початку червня перевірки укриттів пройшли та в Южному. Вони виявили, що після 15 місяців повномасштабної війни в місті усе ще непридатні 4 укриття. Два з них по вулиці Приморській, 19 та проспекту Григорівського десанту, 10 потребують капітального ремонту. Чому міська влада усі ці місяці ігнорувала небезпеку для мешканців, у міській раді не коментують.

Минулого тижня Южненській міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ провів нараду з управлінцями, головами ОСББ і представниками Національної поліції та ДСНС. На зустрічі анонсували ремонт ПРУ. Вартість робіт оцінюють в 5 мільйонів гривень. Кошти на ремонтні роботи ще не виділені.

Увесь цей час мешканці двох великих багатоповерхівок так і не матимуть безпечного і комфортного місця для укриття у випадку тривоги.