В Южному законсервують один з дитсадків, але персонал обіцяють не звільняти

Один із дошкільних закладів Южного планують законсервувати через брак дітей.  Про це повідомив мер міста Володимир Новацький під час бесіди із журналістами.

Він запевняє, що нікого з персоналу не звільнять, а працевлаштують в інших установах.

Він також підкреслив, що садочок не збираються закривати, а лише тимчасово законсервують, і коли з’являться діти, він знову запрацює.

“Будемо переводити в резерв його. А всі працівники будуть працевлаштовані. За першої ж необхідності, коли буде потрібна кількість дітей і в цьому буде необхідність, ми обов’язково цей дитячий садок відкриємо”, – заявив мер.

Він додав, що зараз немає черг до дошкільних закладів. За словами Новацького, якщо раніше перед сезоном охочих потрапити в дитсадок були сотні, то зараз йдеться про одиниці.

Зазначимо, що мер не назвав, який саме дитячий садок планують законсервувати. Але начальниця управління освіти Южненської міськради Олена БАРАНЕЦЬКА раніше зазначала, що йдеться про дитсадок №4.

За її словами, через критичну ситуацію з набором дітей скорочення штату вихователів неминуче.

У свою чергу депутат Світлана ВИШНЯ, яка раніше була головою соціальної комісії зауважила, що у бюджеті громади на 2024 рік немає ніяких натяків на скорочення штату у садках. Крім того, депутатка зробила зауваження чиновниці, що її управління недостатньо робить для того, щоб відстояти саме заклад №4, який працює за програмою, затвердженою грифом Міністерства освіти і науки України.