Зранку, 9 вересня, користувачка соціальної мережі Facebook Наталя ГНАТЮК опублікувала на особистій сторінці допис. У ньому вона розповіла, що місцева мешканка викликала поліцію та поскаржилась на те, що їй заважає звук акордеона, грою на якому волонтер Андрій БАБʼЮК понад рік збирає гроші для ЗСУ біля входу на Южненський ринок.

скрин з посту користувачки Наталя Єфимчук Гнатюк

В інтерв’ю Фокусу пані Любов, бабуся 12-річного волонтера розповіла, що жінка жаліється на звук інструменту протягом декількох місяців. Окрім того, телефонує зі скаргами й іншим волонтерам, через яких Андрій передає зібрані кошти на фронт. Жінка стверджує, що шум від музики заважає усьому будинку по вулиці Хіміків, 22. На відео вона просить музиканта перейти “у громадський центр”.

Правоохоронці, які приїхали на виклик, ніяких дій у сторону волонтера не вчиняли. За нашою інформацією, це був вже другий виклик поліціянтів від однієї і тієї ж особи.

Як зазначила родина Андрія Баб’юка, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну хлопець вже назбирав грою на акордеоні близько 90 тисяч гривень. За цей час інші мешканці із сусідніх будинків із зауваженнями до них не зверталися.