Після тригодинного засідання територіальної виборчої комісії, на якому з протистоянням та сварами намагались розглянути заяви щодо позбавлення мандатів депутатів від заборонених партій, скандали на цьому не завершились.

Секретарка міськради Оксана ВОРОТНІКОВА розповіла, що дорогою додому її супроводжував автомобіль правоохоронців, який зрештою і зупинив посадовицю. За її словами, до Нацполіціі надійшов анонімний дзвінок, де невідомі вказали на те, що водійка червоного автомобілю марки “Ford” нетвереза.

Річ у тому, що у цей самий день Оксана ВОРОТНІКОВА святкувала власний день народження, тож, ймовірно, «жартівники» були впевнені у нетверезому стані секретарки ради.

Але алкотестер правоохоронців показав 0.00 проміле.

«Коли я розмовляла з поліцейськими, я побачила, що це саме ті поліцейські, які були викликані позаштатним радником мера до сесійної зали, де проходила комісія»,— Оксана ВОРОТНІКОВА.

Секретарка міськради зазначила, що вважає це політичним замовленням, яке вигідно міському голові та його заступникам. Причиною таких дій Оксана ВОРОТНІКОВА називає те, що вона не є «зручною» для очільника громади.

Нагадаємо, 1 грудня відбулося засідання територіальної виборчої комісії, на якому повинні були вирішити долю представників двох заборонених партій – «ОПЗЖ» та «Наші».
Засідання супроводжувалось викликом поліції, сварами, тому що обранці від проросійських партій відчайдушно борються за мандати.

За нашими даними, за цим протистоянням стоїть безпосередньо міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ, який всіма засобами намагається втримати владу, так як саме депутати від проросійських партій йому повністю підконтрольні