Семеро підприємців Южненської громади скористались програмою мікрокредитування та організовують свій бізнес за фінансової підтримки держави.

Про це повідомили у Одеській філії Одеського обласного центру зайнятості.

Троє з отримувачів грантів – активна молодь до 35 років. 5 січня підприємці зустрілись із працівниками служби зайнятості аби забезпечити дотримання вимог гранту.

«Під час зустрічі фахівці Южненського відділу Одеської філії ООЦ3 запропонували участь в активних програмах зайнятості, а саме: компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, компенсації ЄСВ осіб, що мають додаткові гарантії у працевлаштуванні та компенсації витрат, повʼязаних з облаштуванням робочих місць для людей з 1 та 2 групою інвалідності»,— йдеться у повідомленні.

Начальниця Южненської філії ООЦЗ Ірина ЧЕРЕПАЩУК вже розповідала «Фокусу» про державну програму грантів.

«Грант може отримати будь-хто, хто бажає зайнятись підприємницькою діяльністю. Зараз гранти видаються туди, де створюються робочі місця. Тобто не лише ви починаєте працювати, а й поруч з вами люди також будуть працювати. Сума гранту залежить від того, скільки робочих місць ви створити. Чим більше робочих місць – тим більша сума гранту. Грант видається на суми від 50 тисяч гривень до 250 тисяч гривень»,— розповідала Ірина ЧЕРЕПАЩУК.

Аби скористатись державною підтримкою можна заповнити форму у застосунку «Дія». Та, як попереджають у службі зайнятості, самостійно із забезпеченням коректності у документах, це зробити важко. Тож підприємцям, зо зацікавлені в отриманні грантів на бізнес, варто звернутись до центру зайнятості. Фахівці допомагають у заповненні документів, створенні бізнес-плану та супроводжують підприємців протягом наступних етапів отримання гранту.