Голова Одеської обласної військової адміністрації Олег КІПЕР звільнив керівницю  “Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірину ПАРАМОНОВУ.

За словами Олега КІПЕРА, керівництво підприємства практично знищило установу, від роботи якої залежить здоров’я та життя всіх мешканців Одеської області.

Серед порушень, виявлених командою губернатора: завищені зарплати керівного складу (150 тисяч гривень на місяць у директора та юристів, по 7-9 тисяч у молодшого медичного персоналу); тотальний брак транспорту, медикаментів та водійського складу.

Відео – “Думская.net”

Крім того, паливо для автомобілів закуповується у одного постачальника, єдина АЗС якого знаходиться в 60 км, а договір на ремонт автомобілів також підписано лише з одним СТО, через що 30-40% рухомого складу стоїть у черзі на ремонт.

За підсумками вчорашньої наради ПАРАМОНОВА написала заяву про звільнення.

Нагадаємо, у квітні цього року Нацполіція розпочала збір доказів про ймовірне скоєння адміністративних правопорушень під час призначення собі премій мером Южного Володимиром НОВАЦЬКИМ.

У відповіді на інформаційний запит журналістів Фокуса поліціянти зазначають, що в діях очільника Южненської громади можуть вбачатися ознаки адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Відповідальність за їх вчинення передбачена частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу про адміністративні правопорушення.

Раніше наше видання писало про те, що з січня 2022-го року по липень 2023-го міському голові було нараховано близько 1 мільйона 127 тисяч гривнень. Тобто в середньому 62 тисячі на місяць. У цей період Володимир НОВАЦЬКИЙ щомісяця отримував надбавки, а премія інколи сягала 130 відсотків окладу.