Волонтер штаба «Незламні» Юрій КВОЧКА своєрідно пояснює, чому він з колегами вирішив відізвати свій підпис під заявою про відкликання депутатів від заборонених партій.

Він заявив, що замість девʼяти депутатів від проросійських партій на столі членів ТВК опинились бланки лише по чотирьох з них.

За його словами, у міськраду ходили люди, які просили залишити п’ятьох обранців у міськраді, і Юрій Квочка обурений, чому долю міста вирішують “какие-то бабушки и дедушки”.

Відео можна подивитись за посиланням.

Нагадаємо, 11 листопада, мешканці Южненської громади зробили перший крок до позбавлення мандатів девʼяти депутатів міської ради, які пройшли за списками заборонених в Україні партій.
А 1 грудня члени ТВК три години намагались розглянути заяви, щодо позбавлення мандатів чотирьох з девʼяти депутатів. У свою чергу “винуватці урочистостей” влаштували цирк на комісії.
За нашими даними, за цим протистоянням стоїть безпосередньо міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ, який всіма засобами намагається втримати владу, так як саме депутати від проросійських партій йому повністю підконтрольні.