Військовий аналітик Микола МЕЛЬНИК прокоментував вбивство екснардепа і зрадника України Іллі КИВИ, тіло якого було знайдено у підмосковʼї 6 грудня 2023 року.

ЗМІ повідомляють, ймовірно, вбивство пропагандиста є результатом гарної роботи українських спецслужб, але МЕЛЬНИК вважає, що може бути й інша версія.

“Загалом він був достатньо сильним «довбограєм», щоб самостійно нарватися на неприємності вже і в росії. Також не слід забувати, що свого часу він перейшов від Арсена АВАКОВА до Сергія ЛЬОВОЧКІНА, при чому не дуже гарно, що знову ж таки Арсен Борисович йому не пробачив. А слід памʼятати, що колишній міністр внутрішніх справ за деякими публікаціями ЗМІ має відношення до крупного міжнародного злочинного угруповання. В принципі, при великому бажанні він міг до нього добратись, але я не думаю, що це так”,— сказав Микола МЕЛЬНИК.

Він нагадав, що у травні 2022 ексміністр МВД Арсен АВАКОВ в інтерв’ю Наталії Влащенко заявив, що він готовий сам його застрелити.

«Мені відверто хотілося б, щоб це була робота українських спецслужб. Але при його енергії, він і сам міг знайти собі проблеми»,— Микола МЕЛЬНИК.

До початку повномасштабної війни Ілля КИВА був активним членом «ОПЗЖ».

«Як можна ставитись до партії колаборантів? До партії, яка офіційно проголошувала, що нам потрібно зменшувати озброєння, що нам необхідно вносити зміни в Конституцію і так далі. Тобто це відверта група колаборантів»,— коментує Микола МЕЛЬНИК.

Нагадаємо, що у Южному група мешканців ініціювала відкликання депутатів від заборонених партій. Наразі йде робота територіальної виборчої комісії.