Колектив залізничного цеху АТ «ОПЗ» написав пост у Фейcбуці, щоб звернути увагу президента України та керівництво профспілки працівників хімічної промисловості на свої проблеми.
Ситуацію на підприємстві вони називають фатальною.

“Півроку ми не отримуємо заробітної плати, втомилися мовчати, чекати і входити в становище, – йдеться у повідомленні залізничного цеху АТ «ОПЗ». – Ми залишені без засобів для існування. Колись цех налічував 200 осіб, а на даний момент працюючого персоналу 65 осіб. З тими, кто звільнився, з вересня місяця, по теперішній час не розрахувались, але з минулим директором розрахувалися. Що це за розділення? Якщо немає коштів, то їх немає для всіх працівників, неважливо директор це, або простий робітник. Весь цей час станція Промислова перебуває у робочому стані, виконуючи всі умови згідно з укладеними договорами про вантажообіг. Просимо Вас сприяти виплаті нашої заробітної плати на підприємстві для всього колективу”.

Нагадаємо, що на сесії міськради від 14 грудня було прийнято рішення про передачу 25 мільйонів гривень до Одеської обласної військової адміністрації для того, аби там створили програму із заводом, уклали договір із підприємством та кошти дійшли до заводчан.

Ще у вересні депутати і погодили виділення поворотної фінансової допомоги АТ «Одеський припортовий завод» у розмірі 25 мільйонів гривень на погашення заборгованості по зарплатні, адже працівники підприємства працюють безкоштовно вже понад півроку.

Та тоді передачу коштів не погодило Міністерство фінансів України. Як писало керівництво заводу у своєму відкритому листі, рішення про допомогу «виявилося завідомо не здійсненним бюрократичними механізмом». Тож його охрестили «Піаром на допомозі заводчанам».