Депутатці Южненської міськради не вистачає грошей на життя. Такі висновки ми зробили, проаналізувавши декларацію Інни ПОЛЯКОВОЇ, обраної до міськради від партії «Сила Людей».

Судячи з її декларації, вона весь перший рік війни жила лише на аліменти у розмірі 36000 гривень – тобто на 3000 гривень на місяць.


У депутатки є будинок у Сичавці і дві земельні ділянки на 25 та на 8 соток. Банківських заощаджень, судячи з документа, у ПОЛЯКОВОЇ немає.
Місцем проживання є Велика Британія, куди вона поїхала після повномасштабного вторгнення. Проте спеціально повернулася, щоби взяти участь у скандальній сесії Южненської міськради, на якій переобирали секретаря зборів.

Ймовірно, добиралася до Южного депутатка на попутках, оскільки на одних аліментах далеко з Туманного Альбіону не поїдеш. Зазначимо, що обраниця і раніше входила до сфери впливу мера НОВАЦЬКОГО і на сесіях голосувала «як належить».

Нагадаємо, екс-секретарка міськради Оксана ВОРОТНІКОВА розповідала, що міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ шляхом підкупу сформував підконтрольну більшість і таким чином зміг “протягнути” питання про її звільнення з посади.