Невпевненість у своїй політичній долі демонструє міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ. На урочистостях у день місцевого самоврядування він зробив гучну заяву, щодо «пліток» про те, що він планує піти у відставку та покинути місто.

За його словами, така інформація вже дійшла і до керівництва області.

«Я заявляю офіційно: до виборів як мінімум два роки – я нікуди не піду. І ніхто мене звідси не звільнить. 15 років мене намагався звільнити МОРОЗОВ, тепер мене три роки звільняють інші «артисти арени». Не вони мене обирали, не їм мене і звільняти. І дай Бог їм коли-небудь набрати стільки голосів, скільки я набираю кожні вибори. Якщо вони набирають 10-12 голосів. «Да я, я депутат..» Правильно, депутат. Але наберіть тисячі-тисячі-тисячі, скільки я набираю, а потім будемо з вами «тягатись»,— озвучив Володимир НОВАЦЬКИЙ.

Зазначимо, що зараз у Южненській громаді запущено процедуру відкликання депутатів від заборонених партій, але “винуватці урочистостей” намагаються завадити процесу, чіпляючись за дрібниці. За нашими даними, влаштовує супротив процесу відкликання депутатів саме міський голова Володимир НОВАЦЬКИЙ, який всіма засобами намагається втримати владу, так як саме обранці від проросійських партій йому повністю підконтрольні.

До речі, одним з депутатів, який набрав навіть меньше зазначених мером 10-12 голосів, є Денис ЩАМБУРА від піртії “Наші”. Обранець гордо несе відповідальність за довіру шести виборців, які віддали за нього свої голоси. Він є головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, цивільної оборони та ЗМІ, і є абсолютно лояльним до міського голови.