Депутатка від забороненої партії “НАШІ” Валентина ДЕШКО була однією з тих, кого на сесії Южненської міськради 16 лютого побачити не очікували. Обраниця прокоментувала свою раптову присутність журналістам Южненської студії телебачення “МИГ“.

За словами ДЕШКО, основною причиною повернення стало те, що її сину виповнилось шістнадцять років. Відповідно до українського законодавства у цьому віці молодики мають стати на військовий облік. Тож депутатка, за її словами, повернулась разом із сином саме задля цього.

Те, що саме у цей час проходила скандальна сесія, пані Валентина назвала співпадінням. Нагадаємо, у своєму зверненні за день до засідання Оксана ВОРОТНІКОВА заявила: депутатку попросили приїхати в обмін на нагороду. Та в інтерв’ю журналістам Валентина ДЕШКО тезу заперечила, назвавши це плітками.

“Давайте не будемо збирати плітки, я приїхала ставити дитину на військовий облік і дуже рада, що так збіглося, що в цей період проходить сесія, при чому, ще й така важлива. Я дуже рада, що я тут зараз. І хочу сказати, що навіть якби я не ставила дитину на військовий облік і знала про такі питання, то, можливо, навіть попри все повернулася б”, – зазначила Валентина ДЕШКО.

Щодо відвідування подальших засідань депутатка не впевнена. Каже, відвідуватиме за можливості.

Зазначимо, що Валентина ДЕШКО, як і її колега Інна ПОЛЯКОВА, не відвідували сесії міської ради з початку повномасштабного вторгнення. Обидві депутатки виїхали за кордон, рятуючи життя дітей. Тож цікавим співпадінням стало те, що першою офлайн сесією для обраниць стала саме ця, 16 лютого, де одним з найважливіших питань стало дострокове припинення повноважень секретарки ради Оксани ВОРОТНІКОВОЇ.