На сесії Южненської міської ради зібралось 18 депутатів та міський голова. На зібранні була відсутня депутатка Валентина ДЕШКО попри її обіцянки відвідання сесій.

Обраниця від забороненої в Україні партії «Наші», нагадаємо, приїхала з Європи на минулу сесії, де головним питанням стало зняття екс-секретарки ради Оксани ВОРОТНІКОВОЇ та заміна її на чинного секретаря Ігоря ЧУГУННИКОВА.

Тоді депутатка зазначала в інтервʼю журналістам Южненської студії ТБ «МИГ», що повернулась, аби поставити сина на військовий облік. ДЕШКО зауважувала, що її приїзд і сесія в один час – це приємне співпадіння. Та зазначила, що намагатиметься частіше відвідувати засідання.

Нагадаємо, вже екс-секретарка Южненської міськради Оксана ВОРОТНІКОВА зробила заяву, що меру НОВАЦЬКОМУ вдалось зібрати підконтрольну більшість шляхом скуповування голосів обранців.

Наприклад, дві депутатки – Інна ПОЛЯКОВА та Валентина ДЕШКО – поспіхом повернулись з-за кордону. До цього обраниці казали, що повернуться після закінчення війни, адже рятують життя дітей.

Зазначимо, що депутатка Інна ПОЛЯКОВА сьогодні таки була присутньою.