Майже 22 мільйони готове витратити управління капбудівництва Южненської міської ради на капітальний ремонт частини підвального приміщення для облаштування укриття у ліцеї № 1. Даний тендер опубліковано на майданчику “Прозоро” 20 травня. Прийом пропозицій – до 3 червня.

Після кваліфікації переможця тендеру буде укладено договір, роботи мають бути виконані до 20 грудня 2024 року.

Зазначимо, що минулого року у частині підвального приміщення цього ліцею вже побудували бомбосховище – разом із додатковими роботами це коштувало громаді 14,9 мільйонів гривень. Наразі планується капітальний ремонт укриття у іншому крилі будівлі.

За задумом, друге укриття передбачатиме розміщення більшої кількості учнів, що дозволить усім ліцеїстам навчатись одночасно. Також окреме приміщення прийматиме до себе учнів Ліцею імені Чорновола.

З урахуванням того, що на розробку проєктної документації витратили понад 1,5 мільйони, все бомбосховище ліцею №1 за адресою просп. Миру, будинок 19-А загалом коштуватиме громаді 38,00 мільйонів гривень , або майже мільйон доларів.


Зазначимо, що укриття ліцею №2 обійшлося місцевому бюджету значно дешевше 826 тисяч гривень.

Нагадаємо, що до якості виконаних робіт у підвальному приміщенні ліцею №1 були суттеві зауваження – численні скарги на вентиляцією у сховищі. За словами як учнів, так і батьків в укритті надто спекотно та душно, через що знаходитись там під час довгих повітряних тривог надто складно.
Роботи виконував постійний переможець южненський тендерів – ТОВ “ЮЖФАСАД”
Власником є Михайло КУРИК, який також зареєстрований як Фізична особа-підприємець Курик Михайло Дмитрович.
Зазначимо, що фірма ТОВ “Южфасад” фігурує у кримінальної справі колишнього заступника мера Южного Дмитра ЛЮБІВОГО, якого було затримано під час отримання чергового “відкату” за забезпечення підряднику “успішного” результату під час проведення тендерів щодо виконання робіт.