Під час звітування міського голови Володимира НОВАЦЬКОГО йому ставили різні питання від мешканців громади.

Однією з проблем у місті южненці вважають відсутність громадських вбиралень. НОВАЦЬКИЙ запевняє, що всі вбиральні, що є в місті, із потеплінням запрацюють безкоштовно, за виключенням однієї – дзеркального туалету.

“Над цим ми зараз думаємо, чи він буде безкоштовний, чи платний. Тому що це споруда недешева. Треба його тримати в порядку”, – зазначає НОВАЦЬКИЙ.

Він також заперечив, що туалет коштував громаді 3 мільйони гривень.

Це абсолютно не так. Цей туалет коштує наполовину цієї ціни, що говориться. А половина -це інфраструктура. Це підвод води, це підвод теплої води, це каналізація, освітлення”, – зазначив він.

Треба зазначити, що мер сказав правду: туалет коштував громаді не 3 мільйони гривень, а 2 933 901, 28 грн. Тендер саме на таку суму у жовтні 2021 року виграла ФОП Большакова Вероніка Віталіївна.

А на початку червня 2023 року розпочались роботи з реконструкції цього відомого всій країні туалету. І це за умови, що він ще не прийняв жодного відвідувача. Тоді  в управлінні ЖКГ було озвучено впевнену обіцянку, що вбиральня прийме перших відвідувачів “от-от”. Проте туалет так і не відкрився.