Южненські депутати від партії “Європейська Солідарність” подякували, що районна військова адміністрація звернула увагу на Южненську громаду, яка недостатньо витрачає коштів на допомогу Збройним Силам.

“Більше двох років наша фракція завжди виступала та просила цю владу допомагати у виділенні грошей на військових, але на жаль протягом двох років ми тут не отримували підтримку. Тому ми дуже вдячні, що це питання було порушено на рівні області”, – зазначив депутат Максим КУШНІР.

Він нагадав про майже 7 мільйонів гривень на ремонт асфальту по проспекту Гр. Десанту., а депутатка Оксана ВОРОТНІКОВА у свою чергу звернула увагу, що на ремонт дороги у селі Кошари планується витратити близько 60 мільйонів.

Присутній на сесії начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр ГРИНЧАК зауважив, що деякі ремонти не на часі.

“Наприклад, можна зробити ямковий ремонт і виділити 400 000 грн, але депутати голосують за виділення 5 млн. Я розумію, якщо не проводити ремонт доріг, то можемо втратити дорогу взагалі. Ну, для того й проводиться ямковий ремонт”, – зазначив ГРИНЧАК.

Проте очільник Одеської РВА зазначив, що ситуація у громаді все ж таки змінюється на краще – заплановано виділення 28 мільйонів гривень на потреби військових.

“Але хотів би просто сказати, що в нас в Одеському районі вже є такі громади, в яких бюджет в рази менший від вашого, але допомагають військовим вже десь близько 25%”, – додав очільник Одеської районної військової адміністрації.

Нагадаємо, депутати звернулись до міського голови з пропозицією надати протокольне доручення для розробки Програми, яка передбачатиме одноразову фінансову допомогу військовослужбовцям.

Попередньо з такою пропозицією до колег-депутатів на засіданні комісії з питань соціальної політики, освіти, молоді, спорту та фізичної культури звернувся депутат Олександр ГРЕЧКІН.