Чергову сесію міськради у Южному не закрили. Вона почалась 6 червня і технічно триватиме до наступного четверга.

У перший день до Южненської міськради завітав начальник Одеської районної військової адміністрації Олександр ГРИНЧАК.

Раніше, під час наради «Прозорість та підзвітність» у РВА вже звертали увагу на те, що Южненська громада замало витрачає коштів на допомогу Збройним Силам. На той момент було заплановано виділення лише 3,2% від бюджету, та жодної копійки сплачено не було.

Він ще раз наголосив на важливості виділення коштів на армію та навів приклад:

«Бувають такі випадки, коли можна зробити ямковий ремонт, і виділити 400 тисяч гривень, депутати виділяють пʼять мільйонів».

Цього ж дня, у порядку денному стояло питання про виділення 12 мільйонів на ремонт дороги у селі Кошари. Ця сума лише початкова. Загальна сягатиме близько 60 мільйонів гривень. Також на сесії виділили майже 6 мільйонів гривень на ремонт дороги по проспекту Гр. Десанту.

Попри це, і на Збройні Сили кошти передбачили, та суму вдвічі меншу – 28 мільйонів гривень.

«Я проголосував негативно. Тільки-но голова РВА закликав депутатів «не закопувати гроші в асфальт», коли в країні йде війна. Це взагалі якийсь сюр, коли ми виділяємо 20 мільйонів на військових і 60 мільйонів на асфальт»,— розповів депутат ЮМР Максим КУШНІР.

Під час першого засідання депутати згоди не дійшли: не вистачило однієї руки. Та вже наступного дня до засідання дуже зручно доєднався ще один депутат, Денис ЩАМБУРА.

Фокус вже неодноразово звертав увагу на те, як пильнуючий южненські чати депутат приїжджає до Южного виключно на «важливі» сесії. Так, останній його візит припав на зняття з посади секретарки ради Оксани ВОРОТНІКОВОЇ.

Тож, вирішивши надважливі питання щодо асфальту, а також підняття заробітних плат керівникам комунальних підприємств (троє з яких є членами депутатського корпусу і голосували «за» цей проєкт рішення), міський голова оголосив чергову перерву до 13 червня.